download

آکادمی آموزش خیاطی همیارمد

مجموعه همیارمد با مدیریت سپیده معدنی یاری رسان افرادی است که قصد ورود به صنعت پوشاک و حرفه خیاطی را دارند. کار اصلی ما آموزش یک متد تلفیقی جدید و بدون پرو در خیاطی میباشد که براساس اندام خانمهای ایرانی طراحی شده است.

هنرآموز
+
نمونه دوخت
+
دوره آموزشی
+
ساعت آموزش
+

نمونه دوخت هنرآموزان همیارمد

تقریبا %80 هنرآموزان هیچ دانشی از خیاطی نداشتند 

بیش از 600 نمونه دوخت هنرآموزان در سایت و اپلیکیشن همیارمد موجود است

مدرس دوره های آموزشی همیارمد کیست؟

سپیده معدنی

دارای مدرک بین المللی ( Milli Eğitim ) از کشور ترکیه

  • – مدرس بیش از 6000 هنرجو بصورت مستقیم و غیرمستقیم
  • – عضو برگزیده ایرانی همایش بین المللی مد ولباس در دانشگاه آلتین باش ترکیه
  • – مدیر و موسس سایت همیارمد ، سایت تخصصی آموزش الگوسازی و دوخت
  • – مدرس ایرانیان مقیم کشورهای انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، امارات و….

یکی از عوامل مهمی که باعث میشود افراد مختلف در زمینه خیاطی موفق نشوند ، یادگیری با متدهای اشتباه و منسوخ شده  و مهمتر از آن یادگیری با روش های تدریس کاملا سنتی و قدیمی است.

ما با روش های زیر به شما کمک میکنیم:

 

1-آموزش های ویدیویی رایگان:

از ابتدای شروع فعالیت همیارمد همواره تلاش کردیم که ویدیوهای آموزشی رایگانی ارائه دهیم که از لحاظ نوع محتوا و کیفیت فیلمبرداری ، آموزش های کاربردی و مفیدی باشند.

2-پاسخ به سوالات شما:

یکی از مهمترین اهداف ما این است که بتوانیم همواره به عنوان یک مشاور و مدرس همراه شما باشیم. با یک بررسی ساده در پیج اینستاگرام همیارمد متوجه میشوید که تاکنون پاسخگوی ده ها هزار سوال شما بوده ایم و مشاوره های زیادی برای افراد مختلف داشته ایم که این مشاوره ها معمولا برای افرادی است که تصمیم گرفته اند وارد دنیای خیاطی شوند ولی نمیدانند از کجا شروع کنند و یا افرادی که سالهاست در زمینه خیاطی فعالیت دارند ولی از نتیجه کار خودشان راضی نیستند.

3-آموزش مجازی خیاطی:

با پیشرفت تکنولوژی ، آموزش های آنلاین و مجازی با سرعت عجیبی در حال پیشرفت است و بخاطر مزایای زیادی که این نوع آموزش ها دارند با استقبال بی نظیری در دنیا مواجه شده است. دوره های مجازی همیارمد با کیفیت بالا فیلمبرداری شده و در ترم یک فرض را بر این گرفته ایم که شما هیچ دانشی از خیاطی ندارید و مباحث آموزشی کاملا از ابتدا شروع شده. لطفا نمونه دوخت هنرجویان همیارمد را ببینید ، نزدیک به 80% این هنرجویان در روز اول هیچ دانشی از خیاطی نداشته اند و فقط بعد از چند جلسه آموزش این نمونه های زیبا را دوخته اند.

نمونه دوخت هنرجویان همیارمد

یکی از مهمترین ویژگی هایی که آموزش مجازی همیارمد دارد این است که همه هنرجویان بصورت تک به تک پشتیبانی میشوند و سوالات خودشان را مستقیما از طریق واتساپ ، تلگرام ویا تماس تلفنی از خود استاد میپرسند.

پیشنهاد میکنیم قبل از تهیه هر نوع آموزش خیاطی حتما این ویدیو را ببینید:

از سوزن نخ کردن تا دوخت مانتو 

 

4-برگزاری دوره های حضوری خیاطی:

تمامی دوره های مجازی به صورت حضوری در قالب دوره های ترمیک و ورکشاپهای تخصصی در آموزشگاه تدریس میشود که این آموزشها در حال حاضر در شهر استانبول ترکیه برگزار میشود.

 

ما با استفاده از روش های نوین تدریس و همچنین با استفاده از متد تلفیقی رسم الگو (مخصوص اندام خانم های ایرانی) روشی را به شما یاد میدهیم که بتوانید در کوتاهترین زمان به کسب درآمد برسید.

 

لوگو همیارمد